Запчастини для крісел стільців.

Комплектуючі до меблів. Комплектуючі деталі, запчастини для офісних крісел та стільців. Все для виробництва та ремонту. У нашому інтернет-магазині можна замовити та купити практично всі комплектуючі для крісел. Міцні хрестовини із металу. Газліфти різних розмірів та гарної якості. Різноманітні піастри та механізми гойдання, такі як Тілт, Еніфікс, Мультиблок. Ролики, колеса з якісного поліаміду поліуретанові для крісел та стільців, з м'якою шинкою, ще їх називають гумові. Великий асортимент деталей порадує вас, а наші менеджери допоможуть з вибором. Також, у нас є послуга ремонт крісел, місто Дніпро. Є виклик майстра до офісу, додому.

Підкатегорії

 • Газліфти для крісел...

  Газліфти найкращої якості різних розмірів: 155-160 мм. хід штока 65 мм, 225-235 мм. хід штока 140 мм. 295-300 мм. хід штока 200 мм. 375-380мм. хід штока 260 мм. Діаметр штока 28 мм, корпус 50 мм. Мають клас 1, 2, 3, 4. Хромовані та звичайні чорні. Набридло міняти газліфт, тоді вам до нас. Гарантія на всі запчастини до крісел. Термін служби до 5 років та більше. Рекомендоване навантаження від 120 до 180 кілограмів. На хромованих патронах якісне гальванічне покриття 5 шарів. Якщо ваше крісло почало мимоволі опускатися, вам потрібно замінити газліфт. Ремонту ці запчастини для крісел не підлягають. У вас виникли запитання? Звертайтеся, підкажемо як самостійно відремонтувати крісло. Немає на це часу або це не ваше, вам послуга ремонт крісел вдома. Майстри компанії МЕБЛІ КИЇВ завжди готові прийти вам на допомогу. Найкраща ціна. Оплата: розрахунок готівкою, на картку, безготівковий розрахунок з ПДВ.

 • Гідравліка для...

  Якісна гідравліка для перукарських крісел виготовлена ​​на заводах, а не кустарним методом у якомусь цеху. Гідроприводи крісел мають різний хід штока від 90 до 160 мм. та різну довжину корпусу. Діаметр штока стандарт 26 мм. Гідравлічний підіймач нижня частина з кріпленням на один болт, під монтажний отвір на хрестовині або базі, діаметром 50 мм, з кріпленням на 6 болтів 96 мм. У нас ви можете придбати повний комплект піастру+гідропривод+база або хрестовина. Експлуатаційний термін до 10-12 років. На всі деталі гарантія – 24 місяці. Якщо Вас цікавить ремонт крісла, все пояснимо, проконсультуємо. Останнім часом почастішали випадки продажу деталей сумнівної якості не надійними продавцями. Будьте уважні. Запитайте про документи, вимагайте від продавця рахунок чи чек. Занижена ціна завжди викликає підозру. Купивши такий товар, гроші за нього вже ніхто вам не поверне. Купуйте якісні запчастини для крісел та стільців.

 • Колеса ролики для...

  Високоміцні ролики, коліщатка для офісного крісла. Матеріал поліамід найвищої якості. Використовуються для виробництва та ремонту крісел та стільців офісних, комп'ютерних, перукарських, лабораторних. Мають м'яку поліуретанову шинку, яка не залишає на підлоговому покритті подряпин і не затирає підлогу. Поліуретанові колеса призначені для ламінату, паркету. Існує такий вираз як гумові чи прогумовані, але при цьому жодного відношення до гуми не має. Діаметри коліс 50 мм. 60мм. 65 мм. Колеса мають шток 11 мм. і не підходять на хрестовини для крісел старих моделей, які мають монтажні отвори для штока 10 мм. Ці комплектуючі дуже добре зарекомендували себе на ринку України та мають великий попит. Доступна ціна та відмінна якість. Ресурс цієї деталі до десяти років і більше. Переконайтеся самі. Комплектуючі для крісел від Меблі Київ.

 • Бази для крісел круглі...

  Металеві, хромовані, круглі опори для крісел та барних стільців Конус. Діаметр 380, 400, 430, 550, 600 мм. Мають товщину металу 1.2, 1.4 мм. та 2,0 мм. Покриття хромом п'ятишарове, надійний захист від іржі. Купуючи ці комплектуючі, зверніть увагу на товщину металу, яка становить 1,4 мм. або 2 мм, а не 0,8 мм. Також якісні зварювальні шви.

 • Механізми гойдання,...

  Механізми гойдання, піастри для офісних, комп'ютерних, перукарських крісел та стільців. Усі комплектуючі для виготовлення та ремонту крісел відмінної якості з гарантією. У нас є практично всі запчастини: тілт, еніфікс, мультиблок, піастри різних форм і розмірів.

 • Підлокітники

  Підлокітники пластикові, металеві із хромованого металу, полірованого алюмінію, для крісла офісного, комп'ютерного, керівника, перукарського крісла. Ці деталі міцні та надійні, практично їх неможливо поламати. Пластикові підлокітники із поліаміду для офісного крісла. Якщо вам потрібно замінити підлокітники на кріслі, не забудьте виміряти відстань між монтажними отворами на кріслі. Виробників підлокітників дуже багато, а моделей, відповідно, ще більше і кожна модель має свої розміри. Неймовірна ціна на Якісні запчастини для крісел від Меблі Київ

 • Каркаси для крісел...

  У цьому розділі представлені різні типи хромованих каркасів для офісних крісел, каркас для крісла відвідувача, включаючи підлокітники.

  Опори є важливим складником м'яких меблів, тому до вибору меблевих каркасів слід підходити з особливою ретельністю. Ті, хто вже довгий час займаються виготовленням меблів, знають, що під час придбання меблевих каркасів або опор необхідно враховувати два основні параметри:

  Опори повинні бути міцними та надійними.

  Дизайн опор повинен підходити під загальну стилістичну концепцію меблів, що виготовляються. Якщо ви хочете отримати і відмінну якість, і прекрасний дизайн одночасно, але при цьому не переплачувати, то ваш вибір — компанія МЕБЛІ КИЇВ. У нас представлений найширший асортимент меблевих каркасів, опор для столів та крісел. Чи зацікавила наша пропозиція? Тоді ознайомтеся з модельним рядом фурнітури, що цікавить вас, і зробіть правильний вибір.

 • Хрестовини

  Надійні хрестовини з металу для крісел та стільців сталеві хромовані, алюмінієві литі, пластикові поліамідні. Подібні для всіх моделей офісних крісел. Різні діаметри хрестовин завжди в наявності 700 мм, 680 мм, 650 мм, 640 мм, 560 мм, 480 мм, 440 мм. Розміри монтажних отворів стандартні, 50 мм. під газліфт та 11 мм. для коліс. Термін служби до 10 років та більше, залежно від навантаження. Сталеві: товщина металу від 12 до 15 мм. Рекомендоване навантаження до 150 кг. Якісне, п'ятишарове гальванічне покриття, що захищає від появи іржі, хрестовини не облазять. Ідеальний варіант для ремонту крісла, а саме, для заміни поламаної пластикової хрестовини крісла. Як правило, для виробництва крісел повинні використовуватися комплектуючі кращої якості, але не завжди це так. Якщо запасні частини виробляють із вторинної сировини, то від цього страждає якість виробу, в даному випадку пластикова хрестовина. Метал набагато надійніший. Не радимо вдаватися до ремонту хрестовин за допомогою зварювальних робіт. Це небезпечно і від сильного нагрівання метал деформується (промені), це відбивається на стійкості крісла. Термін експлуатації після таких ремонтних робіт не довгий. Купуйте якісні запчастини для крісел. Вибір за вами.

Активні фільтри